Zrób własny kubek

Kubek na każdą okazję

Kubki z nadrukiem są idealnym pomysłem na prezent na każdą okazje. Spersonalizowany kubek ucieszy każdego. Kubek jest doskonałym upominkiem nie tylko dla członków rodziny, dziewczyny i przyjaciół, ale też dobrze sprawdzi się jako drobny prezent znajomych z pracy. Często pojawiają się też zamówienia na kubki spersonalizowane na ślub!
Kubki z grafiką są też często wykorzystywane jako przedmiot reklamowy, po uprzednim umieszczeniu na nim np. loga firmy. Taki kubek reklamowy to bardzo efektywny sposób, który pozwala naszym usługą dotrzeć do większej liczby odbiorców w łatwy sposób.

Jaki motyw wybrać? Stwórz własny kubek!

Motyw na kubku można wybrać dowolnie według uznania. Może być to zdjęcie, bądź grafika. Wielkość nadruku zależy od naszych upodobań. Klienci często decydują się na żartobliwe grafiki, ale motyw powiedzonka, bądź komplementu nadrukowanego na kubku również cieszy się popularnością. Prezenty kubki sprawdza się doskonale dla dużych jak i małych. Drukując postacie z ulubionej bajki lub kreskówki stworzymy ulubiony kubek do picia dla naszych najmłodszych.
W sytuacji kiedy zamawiający nie posiada własnego pomysłu na grafikę drukarnia ma w zanadrzu całą gamę różnych grafik i motywów, z których można skorzystać. Zrób własny kubek! Zaprojektowanie własnego unikalnego kubka jest bardzo proste. Możliwe jest drukowanie na całej powierzchni kubka, dobrze sprawdzi się zatem duża, szczegółowa grafika jednocześnie zachowując bardzo dobrą jakość. Kubek to bardzo praktyczny podarunek, dzięki temu obdarowana osoba na pewno będzie zadowolona. Picie kawy lub innego ciepłego napoju przyniesie jeszcze większa radość.

Jakość grafiki

Kubki z nadrukiem są bardzo trwałe, grafiki nie ulegają zniszczeniu w zmywarce. Grafiki są drukowane na białych kubkach, aby zapewnić najlepszą jakość. Kubki z grafiką otrzymaną od klientów wykonywane są przy pomocy dokładnie takiej samej technologii jak inne ceramiczne kubki. Gwarantuje to najwyższa jakość naszych usług.
Po otrzymaniu grafiki od klienta zamówienie jest realizowane bez zbędnej zwłoki. Oznacza to, że zamówienie dotrze do odbiory najszybciej jak to możliwe. Zamów już teraz unikatowy kubek na https://www.magicmug.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here