Samochody zastępcze z wypożyczalni

Wynajem samochodów to doskonały sposób na dotarcie w wybrane miejsce w przypadku braku możliwości skorzystania z własnego pojazdu. Rozwiązanie to jest niezwykle przydatne zwłaszcza osobom, które w wyniku kolizji drogowej straciły możliwość jazdy swoim samochodem w wyniku kolizji lub wypadku. W takiej sytuacji warto skorzystać z bogatej oferty sprawdzonej wypożyczalni oferującej swoim klientom szeroki wybór komfortowych i wygodnych samochodów, które z powodzeniem chwilowo zastąpią nasz własny pojazd.

Jaki samochód można wypożyczyć?

W ofercie dobrej i sprawdzonej wypożyczalni znaleźć można wiele modeli samochodów różnych marek i z różnych segmentów. Dzięki temu z dużą łatwością można dopasować odpowiedni pojazd do indywidualnych potrzeb. Wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów Lublin oraz w jego okolicach zapewnia swoim klientom wyłącznie pojazdy klimatyzowane i wyposażone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, takie jak poduszki powietrzne czy ABS. Wszystkie dostępne auta posiadają elektrycznie regulowane lusterka oraz szyby, a także zamek centralny, co znacznie ułatwia korzystanie z pojazdu. W bogatej ofercie wypożyczalni znajdują się auta z segmentu B, C, K , D, a także pojazdy przystosowane do nauki jazdy oraz SUV-y. Dzięki temu w momencie wystąpienia potrzeby podstawienia pojazdu zastępczego klient otrzymuje najbardziej zbliżony model.

Jak skorzystać z samochodu zastępczego?

Jeśli ubezpieczyciel, z którego usług korzystamy ma w swojej ofercie możliwość skorzystania z samochodu zastępczego w momencie wystąpienia kolizji, podczas której auto ucierpiało na tyle, że nie nadaje się do dalszej jazdy zapewnia swojemu klientowi taki pojazd. Dobre wypożyczalnie nie wymagają od niego wnoszenia jakiejkolwiek kaucji lub wkładu własnego. Wspomaga także swojego klienta w dopełnianiu wszelkich formalności związanych z kontaktem z ubezpieczycielem i odzyskiwaniem należności za uszkodzony pojazd. Dzięki temu klient nie musi samodzielnie borykać się z dochodzeniem swoich praw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here