Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu jest niezbędne dla każdego posiadacza pojazdu. Wielu kierowców decyduje się jedynie na podstawowe ubezpieczenia, ponieważ kierują się tylko jak najniższą ceną. Niestety takie rozwiązanie nie daje pełni bezpieczeństwa, dlatego naszym zdaniem znacznie lepszym pomysłem jest inwestycja w pełen pakiet ubezpieczenia. Zobacz, co się w nim kryje i dowiedz się, dlaczego jest tak korzystny.

Jakie ubezpieczenia wchodzą w zakres pakietów komunikacyjnych?

Ubezpieczenia samochodów w pakiecie obejmują ubezpieczenia AC, OC, NNW i Assistance. Dzięki takiemu zespołowi ubezpieczeń masz absolutną pewność, że będziesz bezpieczny w każdej sytuacji, niezależnie od tego, co stanie się na drodze.

W ramach takiego pełnego pakietu otrzymujesz bowiem wsparcie w przypadku, w którym będziesz zarówno osobą powodującą wypadek, jak i poszkodowanym, którego samochód został uszkodzony z cudzej winy. Pełen pakiet ubezpieczeń obejmuje dokładnie wszystkie sytuacje, które mogą wydarzyć się na drodze lub podczas postoju.

Co więcej, w ramach usług Assistance będziesz miał zapewnione dodatkowe rodzaje wsparcia, w tym pomoc w przypadku potrzeby odwiezienia samochodu do warsztatu lawetą. W wielu przypadkach możesz liczyć również na otrzymanie samochodu zastępczego do twojej dyspozycji. Dzięki pomocy doświadczonych ubezpieczycieli nie będziesz miał też problemu z uzyskaniem od innej osoby odszkodowania za spowodowaną usterkę.

Dodatkowo, oprócz ubezpieczenia pojazdu, możesz zdecydować się także na osobiste ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, które wspomoże cię finansowo w trudnych chwilach. Może być to szczególnie cenne wsparcie, jeśli na przykład byłeś ofiarą wypadku komunikacyjnego, co utrudnia ci kontynuowanie twojej pracy zawodowej.

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia w ramach oferty Volkswagen Financial Services?

Przede wszystkim decydując się na pakiet komunikacyjny, oferowany przez Volkswagen Financial Services zyskujesz wszystkie ubezpieczenia w jednej, klarownej i spójnej ofercie. Dzięki temu nie będziesz musiał poszukiwać samodzielnie poszczególnych rozwiązań, a korzystając z nich wspólnie, możesz także uzyskać optymalne dla ciebie zniżki.

Jednocześnie w ramach pakietu uzyskasz szereg innych korzyści, takich jak między innymi likwidacja szkód u autoryzowanych partnerów, co oznacza, że każda naprawa zostanie wykonana przy użyciu oryginalnych, markowych części zamiennych. W każdym salonie i u każdego autoryzowanego partnera będziesz mógł liczyć na kompleksową, pełną obsługę, niezależnie od tego, w której części Polski akurat się znajdujesz.

Kolejnym atutem takiej oferty może być szansa na uzyskanie zniżek za bezszkodową jazdę oraz jazdę samochodami z najnowszymi systemami bezpieczeństwa. Wystarczą już 3 lata bezszkodowej jazdy, abyś mógł liczyć na atrakcyjne zniżki!

Leasing i ubezpieczenie w jednym

Ciekawą opcją dla osób decydujących się na leasing samochodu jest włączenie składek ubezpieczeniowych do składek leasingowych. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z pełni bezpieczeństwa, nie martwiąc się o różne terminy spłat. Wszystko będzie w jednym, korzystnym i prostym dla ciebie pakiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here