Kreowanie wizerunku w sieci

Coraz więcej firm jest obecnych w sieci czy nawet w ogóle wyłącznie w internecie prowadzi swoją działalność. Tacy przedsiębiorcy powinni wiedzieć jak prawidłowo kreować wizerunek swojej marki. I mogą wiedzieć – wystarczy zapisać się na kurs brandingu. Przyda się on również osobom, które chcą zawodowo zajmować się marketingiem.

Najbardziej konkurencyjne na rynku są marki i firmy, które sprzedają swój produkt lub usługę i jednocześnie wywołują u odbiorców jakieś emocje/przeżycia. Dostarczenie takich emocji powoduje nawiązanie dość trwałych relacji z klientami. Oczywiście wiąże się to z kolei z dodatkowymi zyskami. Na tym w skrócie polega branding, czyli kreowanie wizerunku marki.

Co zrobić, by móc zająć się zawodowo kreowaniem wizerunku marki?

Na rynku dostępna jest cała masa kursów, szkoleń online, webinarów, warsztatów, e-booków itp. dotyczących brandingu. Istnieje również możliwość skorzystania z niedrogich szkoleń np. na znanej platformie Udemy itp. Można się w tym gąszczu pogubić. Warto jednak zapisać się na coś zupełnie nowego – roczny kurs brandingu w szkole Żak. To zupełna nowość. Koszt uczestnictwa wynosi 169 zł miesięcznie. Nauka trwa rok i odbywa się w trybie zaocznym, więc można spokojnie godzić swoją pracę zawodową z nauką czegoś nowego. Po ukończeniu kursu otrzymuje się zaświadczenie zgodne ze wzorem MEiN oraz certyfikat szkoły.

Podczas nauki na kierunku kreowanie wizerunku marki uczestnicy poznają szerokie spektrum technik marketingowych. Dowiadują się jak budować obraz marki w sieci przy użyciu social mediów. Uczestnictwo w zajęciach daje możliwość podszkolenia warsztatu marketingowca, menedżera i PR-owca. Wiedza zdobyta w trakcie nauki pozwala na tworzenie nowych strategii marketingowych. To innowacyjny kurs, który przyda się każdemu, kto choć troszkę zajmuje się lub chce zajmować się brandingiem.

Więcej na temat kształcenia na kierunku kreowanie wizerunku marki znajdziesz na stronie:
https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/ksztalcenie-jednoroczne/kreowanie-wizerunku-w-sieci.

Ciekawym uzupełnieniem tego kursu może być inny kurs – pozwalający poznać darmowe narzędzie do tworzenia grafik na potrzeby mediów społecznościowych, czyli Canvy. Grafiki w mediach społecznościowych to coś absolutnie koniecznego w myśl zasady obraz wart jest tysiąca słów.

Szkolenie to jest skierowane do wszystkich tych, którzy chcą tworzyć atrakcyjne wizualnie projekty graficzne i wykorzystać możliwości środowiska projektowania online. Taki kurs trwa jedynie 8 godzin, kosztuje 249 zł i odbywa się w trybie online.

Więcej na temat tego kursu można przeczytać tu: https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/kursy-online/kurs—canva–bezplatne-narzedzie-do-tworzenia-grafiki-na-potrzeby-mediow-spolecznosciowych-i-promocji-wlasnej-firmy–online.

Komu przyda się kurs kreowania wizerunku firmy?

Kurs kreowania wizerunku marki/firmy jest skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy działają głównie w sieci. Zalicza się do nich artystów, grafików, właścicieli sklepów internetowych i innych małych przedsiębiorców, a także osób, które chcą profesjonalnie zajmować się brandingiem, czyli marketingowców, specjalistów ds. social mediów i PR-owców. Na kurs może zapisać się tak naprawdę każdy, kto chce zdobyć kompleksową wiedzę z dziedziny brandingu, nawet na własny użytek lub hobbistycznie.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here