Nadajesz paczki firmowe? Skorzystaj z usług GLS i ciesz się niezawodnością

0
428

Nadawanie firmowych przesyłek często wiąże się ze sporymi kosztami oraz koniecznością znalezienia zaufanego przewoźnika. Tylko wtedy zarówno przedsiębiorca, jak i ostateczny klient są zadowoleni i pewni bezpieczeństwa towaru. Właśnie z tych powodów warto wybrać usługi świadczone przez GLS. Jeśli jeszcze nie znasz tej marki zbyt dobrze, najwyższa pora, abyś sam przekonał się, dlaczego znajduje się w czołówce przedsiębiorstw logistycznych w Europie.

Wieloletnia tradycja i szeroki zakres współpracy

Mówiąc o firmie kurierskiej takiej, jak GLS, warto zacząć od krótkiego wspomnienia jej historii. Jest to holenderskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Amsterdamie, którego działalność rozpoczęła się w 1999 roku. Od tamtego czasu nieustannie rozwija swoją sieć, tworząc spółki-córki oraz wchodząc w kooperację z lokalnymi przewoźnikami. Dzięki temu obecnie GLS może poszczycić się licznymi oddziałami, placówkami partnerskimi i możliwością dostawy do praktycznie wszystkich krajów Europy, a także kilku wybranych stanów w USA i Kanadzie.

W Polsce przedsiębiorstwo posiada główną siedzibę w Głuchowie nieopodal Poznania. Z kolei główna sortownia została ulokowana w pobliżu Łodzi, dzięki czemu może z łatwością przesyłać paczki na każdy koniec naszego kraju.

Ułatwienia dla klienta

GLS doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dopasowanie swoich usług do oczekiwań klienta, dlatego wychodzi im naprzeciw na każdym kroku. Wśród oferowanych usług jest między innymi nadawanie paczek za pobraniem i z opłatami za transport przerzuconymi na odbiorcę.

Jedną z najbardziej docenianych opcji jest InfoCourierService. Za jego sprawą odbiorca otrzymuje  numer telefonu kuriera i może pozostać z nim w stałym kontakcie, co ułatwia bezproblemowe przekazanie przesyłki, a także monitorowanie jej podróży.

Usługi biznesowe i prywatne

Co równie ważne, GLS świadczy swoje usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorstw. Dzięki możliwości wygodnego nadawania paczek za pomocą internetu, usługa jest łatwo dostępna dla każdego, niezależnie od pory dnia. Przekonaj się, jakie to proste i sam wyślij paczkę kurierem GLS. Wystarczy, że podasz jej podstawowe cechy, takie jak wymiary i waga, a także wypełnisz pola dotyczące nadawcy i odbiorcy na stronie kurierovo.pl, abyś nawet następnego dnia mógł nadać swoją przesyłkę.

Taka szybkość i wygoda będą szczególnie istotne dla osób wysyłających paczki firmowe, którym często zależy na sprawnej dostawie ze względu na opinię klientów. Bez wątpienia krótki czas, bezpieczeństwo i niezawodność dostaw z marką GLS wpłyną pozytywnie na obraz marki, która skorzysta z takich usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here