Poczuj klimat dalekiej Azji

Sushi i ramen – poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni

Marzysz o podróży do dalekiej Azji? Niestety, w czasie pandemii zwiedzanie odległych zakątków świata nie jest wskazane. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie temu, żeby urządzić sobie azjatycki wieczór we własnym domu. Dobry lokal sushi w Lublinie oferuje możliwość zamówienia jedzenia z dowozem lub odbiorem własnym. Jeżeli szukasz japońskich smaków w postaci sushi lub ramenu, to koniecznie zajrzyj do https://www.takushisushi.pl/!

Zastanawiasz się, jakie sushi w Lublinie będzie tym najlepszym? Wybierz Takushi. Menu lokalu jest skomponowane w taki sposób, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Ramen, tatary, nigiri, futomaki –  to tylko część propozycji! Sushi kojarzy się z eleganckim jedzeniem, które idealnie podkreśli wyjątkowy dzień lub sprawi przyjemność tobie i twoim bliskim. Zrób dla siebie coś miłego i skuś się na pyszne, świeże sushi lub sycący ramen.

Chcesz zachwycić swoich gości?

Odrobina egzotyki urozmaici każde wydarzenie. Jeżeli chcesz zapewnić swoim gościom wyjątkową oprawę, zdecyduj się na zamówienie cateringu, w którym znajdzie się sushi i inne przysmaki, które przywiodą na myśl Kraj Kwitnącej Wiśni. Restauracja oferuje swoim klientom możliwość zamówienia pokazu livecoocking’u, wykonanego przez profesjonalnego sushimastera. Przygotowywanie sushi na oczach gości, z pewnością zapadnie im w pamięć i sprawi, że będą zachwyceni twoim wydarzeniem!

Organizując wydarzenie w japońskim stylu, warto pomyśleć o przygotowaniu pełnej oprawy w klimacie Dalekiego Wschodu. Oprócz estetycznie podanego sushi, zadbaj o dekoracje i muzykę. Jeśli jedzenie ma być głównym gwoździem programu, musi być ciekawe i urozmaicone. Zamawiając catering na konkretne wydarzenie, polecamy skontaktować się najpierw z pracownikami restauracji Takushi Sushi Lublin. Odpowiedzą oni na wszystkie państwa pytania, rozwieją wątpliwości i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Dzięki współpracy z naszą restauracją możesz być pewny, że wszystkie usługi będą na najwyższym poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here