Poznaj Sekrety Piwowara

Będąc w Świerardowie na pewno natkniesz się na wiele ciekawych i serwujących przepyszne dania restauracji czy gospód. Miejscem, które jest warte polecenia i odwiedzenia jest Restauracja Sekret Piwowara Świerardów. Restauracja położona u podnóża Gór Izerskich w Świeradowie Zdroju na wysokości 700 m n.p.m.

Potrawy serwowanie w „Sekrety Piwowara”

Gospoda oferuje wiele różnego rodzaju posiłków. Zaczynając od zestawów mięsnych z dziczyzną, cielęciną czy wołowiną. Przechodząc przez przystawki takie jak smalec własnego wyrobu na chlebie razowym z ogórkiem, kaszankę z żurawiną i cebulą czy tatara z polędwicy wołowej. Restauracja ma również do zaoferowania pyszne potrawy w winie parzone i mięsiwo w piwie. Możemy tutaj skosztować na przykład kaczki przyrządzonej w winie czerwonym, miodzie, pomarańczach i jabłkach. serwowana z żurawiną, kopytkami i modrą kapustą. Dodatkowo mamy możliwość spróbowania potraw z grilla. Sekrety Piwowara serwują również dania wegetariańskie, ryby, sałatki czy desery, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Alkohole i słynne piwa

Nie zawiedziemy się również na pozycjach alkoholowych dostępnych w menu restauracji. Zaczynając od wódki, whisky, brandy & Cognacu przechodzimy do piw. Sekrety piwowara słyną ze swoich nieflitowanych i niepasteryzowanych piw. Na pewno warto spróbować Świerardów – piwa jasnego z beczki w stylu dortmundzkim 5,1% bądź jeżeli lubcie piwo ciemne to Czerniawa – wytrawne z beczki w stylu Dry Stout 4,0%. Dodatkowo Restauracja Sekrety Piwowara ma w swojej sprzedaży piwa butelkowe, wcześniej wspomniane Świerardów oraz Czerniawa kupimy również w butelce. Piwem, które kupimy jedynie w butelce jest piwo Bard. Jest to piwo chmielowe, pełne w stylu American Pale Ale. W ich ofercie znajdziemy również piwa sezonowe, o których więcej dowiemy się będąc na miejscu.

Warto również wspomnieć, że Restauracja Sekrety Piwowara jest partnerem strategicznym Browaru Profesja we Wrocławiu, do którego link znajdziemy u dołu strony w zakładce Piwa.

Oferty Specjalne

Restauracja oferuje również menu na specjalne okazje takie jak Biesiady piwne dla minimum 3 osób, Kolacje Firmowe oraz oferty dla wycieczek autokarowych do 50 osób. Dodatkowo można zwrócić się z propozycją własnego menu, czy specjalnymi życzeniami w stronę właścicieli i szefów kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here