Jakie zalety niesie ze sobą zastosowanie lasera diodowego

To nic odkrywczego, że większość z nas pragnie wyglądać atrakcyjnie i czuć się dobrze ze swoim ciałem. Aktualnie depilacja, nie jest zabiegiem zarezerwowanym tylko dla kobiet, gdyż coraz więcej panów również decyduję się na usunięcie włosów z niepożądanych miejsc. Wykorzystanie do przeprowadzenia zabiegu lasera diodowego nie tylko gwarantuje poczucie komfortu i zadbania, ale również jakość i bezpieczeństwo. Dlaczego laser wypiera klasyczne metody takie jak woskowanie czy plastry?

Jak działa laser diodowy?

Laser do depilacji wytwarza wiązkę światła o określonej długości, która jest następnie kierowana w konkretny punkt na ciele. Następnie odpowiednio ustawiony emiter uszkadza tylko komórki odpowiedzialne za wzrost włosów, czyli melaninę. Cały zabieg można opisać w skrócie, jako pozbycie się komórek odpowiedzialnych za budowę włosa, nie uszkadzając przy tym pozostałych struktur skórnych.

Dzięki energii cieplnej lasera obumiera mieszek włosowy i znajdujące się w nim cebulki, jednak dzieje się tak tylko w przypadku włosów, które są w fazie wzrostu (około 30%). Dlatego ważne jest, żeby sam zabieg powtórzyć kilkukrotnie w celu uzyskania satysfakcjonującego nas efektu.

Dlaczego warto zdecydować się na laser do depilacji?

Większość pacjentów doświadcza całkowitej i długofalowej utraty owłosienia z miejsc poddanych depilacji, przy braku uporczywych skutków ubocznych jak swędzenie uszkodzonej skóry. Dodatkowo profesjonalne lasery do depilacji, posiadają szeroką gamę ustawień takich jak długość fali, czas trwania impulsu i chłodzenie, dzięki czemu zabieg jest bardzo dokładny. Woskowanie nie gwarantuję pełnej satysfakcji, a sama procedura jest bolesna i krótkotrwała. Depilacja laserem diodowym jest aktualnie najlepszą metodą na pozbycie się niechcianych włosów, co wiedzą profesjonaliści, dlatego większość salonów kosmetycznych już dawno sięgnęła po laserową eliminację.

Bardzo ważne jest, aby decydując się na zakup urządzenia wybrać pewną aparaturę, dzięki czemu zwiększymy bezpieczeństwo i jakość całego zabiegu. Laser do depilacji firmy Sparta, będzie idealnym rozwiązaniem do Twojego salonu kosmetycznego, dzięki zastosowaniu trzech różnych wiązek światła, co zapewnia wyjątkowy komfort zabiegu: https://attre.eu/lasery-kosmetyczne-i-medyczne/laser-diodowy-sparta.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala21/domains/parales.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here