Wynajem samochodu dla każdego

Ceny za wynajem samochodu na dobę są coraz niższe i tym samym samochody są bardziej przystępne dla każdego, tak dla klientów mniej jak i bardziej zamożnych. Samochody pożyczane są z bardzo różnych powodów, zaś wypożyczalnie aut dostarczają coraz bardziej wyszukanych modeli w konkurencyjnych cenach. Warunki wynajmu we Wrocławiu są bardzo typowe i porównywalne z europejskimi. Prócz wynajmu długoterminowego możliwości jest mnóstwo. Możemy pożyczyć auto we Wrocławiu na tydzień czy dwa wybrać się nim za miasto, za granicę ale również po to by pojeździć po Wrocławiu. Ponadto dostępne są wynajmy na jeden dzień a w przypadku samochodów specjalnych również na godziny. Wbrew pozorom wynająć można nie tylko dostawczaka czy limuzynę ale również samochody kampery, samochody zabytkowe, kabriolety i wiele innych. By być konkurencyjnym prawie każda wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu dysponuje co najmniej kilkoma pojazdami jakimi wyróżnia swoja ofertę na tle pozostałych.

Rozwój oferty

Warunki wynajmu samochodów są coraz bardziej przystępne użytkownikom, klientom. Brak limitu kilometrów jak i kaucji pozwala na szersze korzystanie z samochodu. O ile nie musimy liczyć się z dodatkowymi opłatami za przejechane kilometry to jednak należy wziąć odpowiedzialność za eksploatację i ewentualne zużycie samochodu w czasie wynajmu. Ma to znaczenie w przypadku wynajmu na dłuższy okres czasu. W zależności od potrzeb autem z wypożyczalni możemy jeździć nie tylko tydzień, miesiąc ale i rok. Opłaty miesięczne za korzystanie nierzadko wynoszą tyle samo co opłata za jednorazowy wynajem kilkudniowy. Z takiej okazji korzystają głównie firmy, przedsiębiorcy udostępniający auta dla swoich pracowników na dojazdy do pracy, do celów realizacji określonego zadania, projektu.

wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Samochody zastępcze i współpraca z ubezpieczycielami

We Wrocławiu jest wielu turystów, biznesmenów, jednak nie aż tylu wypożyczających, by wypożyczalnia samochodów działała płynnie, zwłaszcza przy dużej konkurencji na rynku. Mimo to działalności tego rodzaju nie brakuje. Z pozoru ilość samochodów do wynajmu jest ogromna, jednak kiedy przyjdzie nam znaleźć konkretny samochód może okazać się że nie jest dostępny. Największe trudności dotyczą samochodów o szczególnych cechach jak chociażby samochody przystosowane dla niepełnosprawnych. Pewnym rozwiązaniem jest współpraca z ubezpieczycielami w zakresie udostępniania samochodów klientom ubezpieczalni, a raczej poszkodowanym w kolizjach i wypadkach. Samochód zastępczy z OC to dziś popularna usługa świadczona przez wypożyczalnie aut. Bezgotówkowa obsługa zachęca klientów, zaś opcja partnerskiej współpracy między wypożyczalnią a ubezpieczalnią również zapowiada owocny rozwój. Usługa samochodu zastępczego jest szczególnie ważna dla przedsiębiorców, w ślad za tym szereg wypożyczalni pozyskało specjalizację wyłącznie w pojazdach dostawczych, ciężarowych, chłodniczych, budowlanych itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here