Aukcje poleasingowe

Aukcje poleasingowe – to w skrócie zakup sprawdzonych pojazdów i sprzętu, w okazyjnych cenach, na bardzo prostych zasadach. Wielu ludzi zastanawia się, jak korzystnie, a przede wszystkim bezpiecznie zakupić sprawdzony samochód, maszynę, albo sprzęt specjalistyczny. Odpowiedzią na to pytanie są aukcje poleasingowe. Internetowy portal aukcyjny pozwala na wzięcie udziału w licytacjach pochodzących od przedsiębiorstw leasingowych, banków, oraz innych firm, które dysponują flotami samochodowymi.

Aukcja poleasingowa, daje szansę na zakup sprawnego pod względem technicznym, a przede wszystkim markowego sprzętu, który posiada stosunkowo niewielkie zużycie i atrakcyjną cenę zakupu. Ponadto sam udział w licytacji jest niezwykle prosty. Niezwłocznie po zakończonym procesie rejestracji, można wziąć udział w licytacjach. Wszystkie z wystawione na portalu przedmioty sprawdzone są pod każdym względem przez biegłych rzeczoznawców, którzy opisują nawet najdrobniejszą zauważoną usterkę. Ponadto oferowane ceny w 100% odpowiadają stanowi technicznemu pojazdu.

Sprzęt poleasingowy i powindykacyjny

Gwarantujemy, że każdy zakup, będzie w pełni bezpieczną transakcją. Udział w tego typu licytacjach, aktualnie jest dla wielu ludzi rzeczą oczywistą, ponieważ gwarantuje zakup sprawnego sprzętu powindykacyjnego lub różnego rodzaju sprzętu poleasingowego, co sprawia, że popularność tego typu transakcji staję się każdego dnia coraz bardziej popularna wśród nabywców. Jest to zapewne spowodowane tym, że sprzęt poleasingowy i powindykacyjny, oferowany jest w atrakcyjnych cenach. Dla każdej firmy zakup sprawdzonych i używanych środków trwałych stanowi znaczną oszczędność. Podjęcie decyzji o zakupie sprzętu powindykacyjnego i poleasingowego, daje gwarancję 100% bezpieczeństwa przeprowadzonej transakcji. Cały proces sprzedaży jest w pełni przejrzysty. Każda aukcja zawiera zdjęcia przedmiotu, oraz opis wykonany przez biegłego rzeczoznawcę, co nie pozostawia żadnych wątpliwości do faktycznego stanu rzeczywistego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here